-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thrustmaster TCA Yoke Pack Boeing Edition Czarny, Szary USB Fightstick PC, Xbox, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S
Symbol:
4460210
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3362934403065 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość urządzenia 2 | 19,5 cm |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Wysokość urządzenia 2 | 15 cm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Waga urządzenia 2 | 600 g |
| Szerokość urządzenia 2 | 13 cm |
| Głębokość opakowania | 468 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,82 kg |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| W zestawie klamry | Tak |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj urządzenia | Fightstick |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One S |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 468mm |
| Wysokość | 360mm |
