-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thule Alltrail TAHP222 Faded Khaki plecak Plecak podróżny Poliester
Symbol:
563321
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0085854256179 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Typ plecaka | Plecak podróżny |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Główny kolor produktu | Khaki |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Pas piersiowy | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne | Komora systemu nawadniającego |
| Kieszenie wewnętrzne | Karta biznesowa |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na klucze |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na zamek |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na mokre rzeczy |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy |
| Pas biodrowy | Tak |
| Styl | Sportowy |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Objętość | 22 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,5 l |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 950 g |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Ilość | 1 |
| Wysokość opakowania | 530 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,45 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 530 mm |
| Materiały | Poliester |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |
