-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Thule Chasm TDSD303 Golden Brown sportowa torba 70 l Poliester Brązowy
Symbol:
TDSD303 GOLDEN BROWN
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0085854255257 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Kieszeń zewnętrzna | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Podróżniczy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Objętość | 70 l |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Kraj pochodzenia | Indonezja |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń siatkowa |
| Główny kolor produktu | Brązowy |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 675 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 410 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,16 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 350mm |
