-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Toster 26761-56 RUSSELL HOBBS
Symbol:
26761-56
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061169485 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Typ kontroli | Poziom, Obrotowy |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość gniazd | 2 |
| Elektronicza kontrola opiekania | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Kolor kamienia |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia | Tak |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Poziomy opiekania | 6 |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Moc | 980 W |
| Wysokość produktu | 213 mm |
| Szerokość produktu | 312 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 225mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
