-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Trampolina Salta Cosmos - 305 cm czarna
Symbol:
5261A
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719425452616 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kształt | Okrągły |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Materiał ramy | Stal |
| Drabina | Tak |
| Kolor nóg | Metaliczny |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Materiał powierzchni | Polipropylen (PP) |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Minimalny wiek | 5 lat |
| Ilość nóg | 3 |
| Materiał siatki | Polietylen |
| Ilość sprężyn | 60 |
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Powłoka szyny górnej | Ocynkowany |
| Średnica zewnętrzna | 305 cm |
| Wysokość produktu | 2560 mm |
| Grubość pianki | 15 mm |
| Grubość nogi | 1,2 mm |
| Średnica powierzchni do skakania | 257 cm |
| Grubość szyny górnej | 1,35 mm |
| Długość sprężyn | 16,5 cm |
| Średnica nóg | 3,8 cm |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 1605mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem.
• Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem.
• Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych.
