-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Transcend TS8XDVDS-K dysk optyczny DVD±R/RW Czarny
Symbol:
TS8XDVDS-K
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 760557823940 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 13,9 mm |
| Waga produktu | 264 g |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 142,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa typów dysków | DVD+R |
| Obsługa typów dysków | DVD-RW |
| Obsługa typów dysków | DVD-RAM |
| Obsługa typów dysków | DVD+RW |
| Obsługa typów dysków | DVD-R DL |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | DVD-R |
| Obsługa typów dysków | DVD+R DL |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Napęd optyczny | DVD±R/RW |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| USB | Tak |
| Liczba dysków optycznych | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717030 |
| Szerokość | 142mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 142mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikaj narażenia na kurz i wilgoć, co może uszkodzić urządzenie.
• Nie otwieraj urządzenia, grozi porażeniem prądem.
