-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tusz Canon PFI-321M 300 ml Ink Magenta 6269C001
Symbol:
490303
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4549292222173 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | 6269C001 |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość | 1 szt. |
| Pojemność kolorowego tuszu | 300 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Szary |
| Kompatybilność | imagePROGRAF TM-355, imagePROGRAF TM-350, imagePROGRAF TM-255, imagePROGRAF TM-250 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 110mm |
Dane producenta
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact
