-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Tusz HP 924 - 4er-Pack - czarny, żółty, cyan, magenta - oryginalny - atrament
Symbol:
100347183
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0196548697526 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) rodzaj zagrożenia dla zdrowia | H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry |
| Zawartość opakowania | 4 wklady atramentowe |
| Ilość sztuk | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 400 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 4 |
| Segment HP | Dom Premium |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Pakiet Combo |
| Kompatybilność | Urządzenia kompatybilne z tuszami HP 923/924: HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e, 8135e, HP OfficeJet Pro 8123 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8130 All-in-One Printer |
| Szerokość produktu | 114,8 mm |
| Głębokość produktu | 23,9 mm |
| Wysokość produktu | 100,1 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 50 - 40 °C |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 38 mm |
| Szerokość opakowania | 124 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793635179 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 125mm |
