UPS FSP/Fortron iFP 2000 (PPF12A1600)
Symbol: PPF12A1600
Gwarancja 24 miesięcy
952.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Moc rzeczywista 1200 W
Częstotliwość wejściowa 50/60 Hz
Automatyczna regulacja napięcia (AVR) Tak
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc 2 kVA
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) 290 V
Przebieg falowy Sinus
Poziom hałasu 40 dB
Funkcje ochrony zasilania Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przed rozładowaniem baterii
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) 240 V
Słyszalny alarm Tak
Topologia UPS Technologia line-interactive
Auto-restart Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 6 ms
Regulacja napięcia wyjściowego 10%
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) 110 V
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) 140 V
Frekwencja wyjściowa 50/60 Hz
Typ kontroli Przyciski
Układ Mini Tower
Typ wyświetlacza LCD
Kolor produktu Czarny
Waga produktu 11 kg
Wysokość produktu 182 mm
Szerokość produktu 130 mm
Głębokość produktu 320 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 90%
Podręcznik użytkownika Tak
Baterie w zestawie Tak
Certyfikaty zgodności CE
Certyfikaty zgodności cTUVus
Typ portu USB USB Typu B
Liczba portów USB 2.0 1
Port USB Tak
Ilość zworek wyjściowych IEC 2
Typy wyjść AC Typu F
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 2
Ilość gniazd sieciowych 2 x gniazdo sieciowe
Napięcie baterii 12 V
Liczba obsługiwanych baterii 2
Zimny start Tak
Pojemność baterii 9 Ah
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85078000
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Szerokość 390mm
Długość 200mm
Wysokość 280mm