-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ubiquiti UACC-FM akcesorium do bramek/kontrolerów Oprawa
Symbol:
UACC-FM
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0810084693292 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Ściana |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Materiał obudowy | Silikon |
| Typ produktu | Uchwyt montażowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność | UXG-Lite, UX |
| Waga produktu | 58 g |
| Wysokość produktu | 83,4 mm |
| Głębokość produktu | 4,8 mm |
| Szerokość produktu | 83,4 mm |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 37mm |
| Wysokość | 155mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Trzymać z dala od małych dzieci.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
