Zestaw akumulatorków everActive Professional line EVHRL03-1050 (1050mAh ; Ni-MH LSD)
Symbol: EVHRL03-1050
Gwarancja 24 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Głębokość produktu 44,5 mm
Waga produktu 14,5 g
Wysokość produktu 10,5 mm
Szerokość produktu 10,5 mm
Ilość dołączonych baterii 4 szt.
Rodzaj baterii Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Typ obsługiwanych baterii Bateria do ponownego naładowania
Napięcie baterii 1,2 V
Rozmiar baterii Cylindryczny
Szerokość 121mm
Długość 85mm
Wysokość 11mm