ASUS ExpertBook B3605CCA-MB2007X Ultra 5 225H 16.0"WUXGA 300nits 60Hz Wide view AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics WLAN+BT 4G LT
Symbol:
B3605CCA-MB2007X
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Liczba wątków | 14 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 18 MB |
| Model procesora | 225H |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Gentle Grey |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 358,4 mm |
| Głębokość produktu | 253,9 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,9 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,89 cm |
| Waga produktu | 1,78 kg |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ HD | WUXGA |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Stosunek ekranu do obudowy | 85% |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | Dirac |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 TMDS |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Windows Hello | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 285mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
Przekątna ekranu:
16"
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist