Activejet ATB-3600NX Toner (zamiennik Brother TN3600XL; Supreme; 6000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3600NX
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Kurier 15.99
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Ilość kaset z czarnym tonerem 1
Rodzaj dostawy Jednopak
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Ilość sztuk 1
Zastępuje Brother
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką Brother
Kod OEM Brother TN3600XL
Wydajność stron z czarnym tonerem 6000 stron(y)
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Rodzaj opakowania Pudełko
Opis blokowy Activejet Toner
Technologia druku Druk laserowy
Wersja Supreme
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 360mm
Długość 130mm
Wysokość 240mm