Activejet ATH-2121CN Toner (zamiennik HP 212A W2121A; Supreme; 4500 stron; niebieski)
Symbol: ATH-2121CN
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kolor(y) wkładów drukujących Jasny Niebieski
Wydajność stron z kolorowym tonerem 4500 stron(y)
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Ilość sztuk 1
Zastępuje HP 212A W2121A
Kod OEM HP 212A W2121A
Rodzaj dostawy Jednopak
Rodzaj opakowania Pudełko
Wersja Supreme
Technologia druku Druk laserowy
Opis blokowy Activejet Toner
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 355mm
Długość 170mm
Wysokość 125mm