Activejet ATH-2122YN Toner (zamiennik HP 212A W2122A; Supreme; 4500 stron; żółty)
Symbol: ATH-2122YN
Kolor(y) wkładów drukujących Żółty
Zastępuje HP 212A W2122A
Kod OEM HP 212A W2122A
Szerokość 355mm
Długość 170mm
Wysokość 125mm