Activejet ATH-2123MN Toner (zamiennik HP 212A W2123A; Supreme; 4500 stron; czerwony)
Symbol: ATH-2123MN
Rodzaj dostawy Jednopak
Kolor(y) wkładów drukujących Fioletowy
Kompatybilność z marką HP
Zastępuje HP 212A W2123A
Kod OEM HP 212A W2123A
Szerokość 355mm
Długość 125mm
Wysokość 170mm