Activejet ATS-4720N Toner (zamiennik Samsung SCX-4720D5; Supreme; 5000 stron; czarny)
Symbol: ATS-4720N
Gwarancja 60 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Opis blokowy Activejet Toner
Ilość kaset z czarnym tonerem 1
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Wbudowany zespół bębna Nie
Model Zamiennik
Ilość sztuk 1
Kompatybilność z marką Samsung
Kod OEM Samsung SCX-4720D5
Zastępuje Samsung
Wydajność stron z czarnym tonerem 5000 stron(y)
Kompatybilność Samsung SCX: 4720F, 4720FN.
Certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE
Technologia druku Druk laserowy
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 335mm
Długość 90mm
Wysokość 200mm