Akumulator CSB GP12120F2 12V 12Ah
Symbol: GP12120F2
Gwarancja 12 miesięcy
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pojemność baterii 12000 mAh
Napięcie baterii 12 V
Rodzaj baterii Ołowiowa (VRLA)
Ilość komór baterii 6
Certyfikaty ISO 9001, ISO 14001
Wymiary produktu (SxGxW) 151 x 97,2 x 100 mm
Waga produktu 3,67 kg
Zakres temperatur (eksploatacja) -15 - 50 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -15 - 40 °C
Piktogram(y) zagrożenia GHS05: Substancje korodujące metale
Piktogram(y) zagrożenia GHS06: Substancje toksyczne
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 95mm
Długość 120mm
Wysokość 150mm