Akumulator CSB GP12170B1 17Ah/12V
Symbol: GP12170B1
Gwarancja 12 miesięcy
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Napięcie baterii 12 V
Pojemność baterii 17000 mAh
Maksymalny prąd rozładowania 230 A
Rodzaj baterii VRLA (AGM)
Certyfikaty ISO 9001, ISO 14001
Waga produktu 5,5 kg
Szerokość produktu 181 mm
Wysokość produktu 165 mm
Głębokość produktu 76 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) -15 - 50 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -15 - 40 °C
Piktogram(y) zagrożenia GHS05: Substancje korodujące metale
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS06: Substancje toksyczne
Szerokość 180mm
Długość 75mm
Wysokość 170mm