-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Cellfast 3/4" 25 m wąż ogrodowy
Symbol:
15-021
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907512605431 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Długość węża (max) | 25 m |
| Zakres temperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Średnica węża | 1,9 cm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 170mm |
