-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ceva Adaptil obroża uspokajająca dla psa 70cm
Symbol:
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3411112265381 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Preparat na stres |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Długość produktu | 700 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 25mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
