-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ceva Feliway Friends komplet dyfuzor + wkład 48ml
Symbol:
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3411112288540 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Redukcja napięcia między kotami |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Kategoria produktu | Preparat na stres |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla kota |
| Waga produktu | 50 g |
| Pojemność | 48 ml |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 73mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed dziećmi.
• Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
