-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Chenbro 84H323610-034 część obudowy do komputera Rack Zestaw szyn
Symbol:
38
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719274000123 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilny typ obudowy | Rack |
| Model | Zestaw szyn |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane produkty | Chenbro RM23608 RM21706 RM23608 RM23612 RM23616 RM23624 RM24100 RM24200 RM31408 RM31616 RM41300 RM42300 RM24200 RM24100 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 600mm |
