Chieftec HT-01B-350GPB zabezpieczenia & uchwyty komputerów Midi Tower Czarny 350 W
Symbol: HT-01B-350GPB
Gwarancja 24 miesięcy
317.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Boczne okno Nie
Kolor produktu Czarny
Ilość zatok 5.25" 2
Układ Midi Tower
Ilość zatok 3.5" 3
Obsługiwany typ płyty głównej micro ATX
Materiały SECC
Model PC
Ilość zatok 2,5 " 1
Maksymalna długość kart graficznych 34 cm
Liczba zewnętrznych zatok 5,25" 2
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora 14 cm
Liczba wewnętrznych zatok 3,5" 2
Głębokość produktu 408 mm
Wysokość produktu 352 mm
Waga produktu 4,5 kg
Szerokość produktu 180 mm
Grubość materiału 0,5 mm
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 2.5"
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 3.5"
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 5.25"
Wyjście audio Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733080
Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych 90
Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych 120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych 80 mm
Zasilanie 350 W
Zasilacz dołączony Tak
Szerokość 235mm
Długość 465mm
Wysokość 395mm
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,