-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Chłodzenie Supermicro SNK-P0068APS4
Symbol:
SNK-P0068APS4
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 672042286294 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 205 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 60 x 25 x 60 mm |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 145190 h |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 145190 h |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 120mm |
