-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Coleman 2000028074 piec kempingowy Kuchenka z kanistrem
Symbol:
70749_
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3138522090258 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc | 7000 W |
| Materiały | Metal |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Podróżowanie z plecakiem |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Czas gotowania | 6,9 min |
| Zużycie paliwa | 515 g/h |
| Rodzaj zapłonu | Brzęczyk piezo |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Źródło ciepła | Gaz naturalny |
| Obsługiwane produkty | Coleman® Xtreme Gas, Coleman® Performance Gas |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 153 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Walizka | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |
