-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Coleman 2198022 karimata 1280 mm 2000 mm Szary
Symbol:
468498
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3138522132149 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Własny zawór pompowania | Tak |
| Liczba osób | 2 os. |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Nylon, Poliester |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Długość produktu | 2000 mm |
| Szerokość produktu | 1280 mm |
| Walizka | Tak |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 330mm |
