-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic DONN02G stacja dokująca USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Aluminium
Symbol:
514242
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867239506 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 65 g |
| Szerokość produktu | 35,8 mm |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Interfejsy hub | HDMI |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 138 mm |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Długość kabla | 0,115 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
