-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic DONN06G stacja dokująca Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Symbol:
577315
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867243312 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Długość kabla USB | 0,2 m |
| Szerokość produktu | 55,4 mm |
| Głębokość produktu | 16,6 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 99 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ HD | 4K DCI |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 135 g |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 14.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 13.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 9.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 10.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 6.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 12.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 15 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 16 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 5.0 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 70 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość brutto palety | 172,7 cm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,1 kg |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8471800000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 220 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 225 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 120mm |
