-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic DONN28G Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Symbol:
492640
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867238912 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wysokość palety netto | 170,6 cm |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Długość kabla USB | 0,25 m |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga produktu | 79 g |
| Szerokość produktu | 124,6 mm |
| Głębokość produktu | 31,5 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 g |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 13.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 9.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 10.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 5.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 5.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 6.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 12.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 220 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,42 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 847180 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 42 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
