-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic EMRICK13G adapter Wewnętrzny USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Symbol:
511811
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867239322 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Obsługa UASP | Tak |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 10 Gbit/s |
| Zestaw układów | ASM3142 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Wewnętrzny | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Waga produktu | 32 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Szerokość opakowania | 30 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Standard karty rozszerzeń | PCI 3.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Interfejs wyjściowy | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Typ złącza zasilania SATA | SATA 15-pin |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471800000 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 163 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 205 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,6 kg |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 225mm |
