-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Design Active Key AK-PMH3 myszka Medyczna Oburęczny RF Wireless Optyczny 1000 DPI
Symbol:
460215
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7061116796556 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Nie |
| Rozmiar myszy | M |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Ładowanie akumulatora | Nie |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Medyczna |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Przyciski |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Liczba przycisków | 5 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Funkcja | Battery status indication,Wireless dongle pairing |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,8 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 425 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 447 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 160mm |
