-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Design Unimouse Prawa ręka, bezprzewodowa, Prawa strona, Pionowa, RF Wireless + USB Type-A, 4000 DPI
Symbol:
W128832953
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870001127 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Układ | Praworęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Projekt pionowy | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 3 mies. |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 144 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Głębokość opakowania | 222 mm |
| Wysokość opakowania | 69 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 310 g |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Liczba przycisków | 7 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 10 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Żywotność baterii | 3 mies. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,4 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Overall recycled content | 60% |
| Emisje od kołyski do grobu (kg CO2e) | 4,88 |
| Product recycled content | 60% |
| Emisje od kołyski do bramy (kg CO2e) | 4,06 |
| Packaging recycled content | 70% |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Product made with recycled materials | Tak |
| Product recycled materials | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Globalny Standard Recyklingu (GRS) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 145mm |
