-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Cooler Master MasterFrame 500 Mesh Midi Tower Czarny, Przezroczysty
Symbol:
556483
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512160312 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 19 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 39 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | SSI CEB |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-DTX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Maksymalna długość PSU | 23,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Podświetlenie | Nie |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Materiały | SGCC (stal ocynkowana ogniowo) |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Układ | Midi Tower |
| Głębokość produktu | 261 mm |
| Wysokość produktu | 544 mm |
| Szerokość produktu | 471 mm |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Objętość | 60,9 l |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 180 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 200 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 180 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 200 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 2x 200 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 640mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 370mm |
