-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Corsair Vengeance RGB moduł pamięci 16 GB 2 x 8 GB DDR5 288-pin DIMM
Symbol:
504591
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840440488477 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| On-Die ECC | Tak |
| Waga produktu | 150 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 12mm |
| Długość | 154mm |
| Wysokość | 92mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
