-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Creative Labs Pebble X Pełny zasięg Czarny Przewodowa 15 W
Symbol:
1269895
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5390660196157 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Prąd | 3 A |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Głębokość produktu | 132 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Szerokość produktu | 139,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment rynku | Konsument |
| Podświetlenie | Tak |
| Zastosowanie | Dom |
| Ilość głośników | 2 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | AUX, USB Type-C |
| Moc szczytowa (PMPO) | 30 W |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Wejście AUX | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Mikrofon | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Średnica sterownika | 6,98 cm |
| Ilość przetworników | 1 |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Typ głośnika | Pełny zasięg |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Szerokość | 276mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 154mm |
Dane producenta
Creative Labs Pte. Ltd.
31 International Business Park, #03-01
609921 Singapore
Singapore
+65 6895 4000
support@creative.com
