-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Crucial X10 4 TB USB Type-C USB 3.2 Gen 2x2 Niebieski
Symbol:
CT4000X10SSD9
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0649528941985 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Ołowiowe |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | Kadm |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporność na upadki |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2100 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Szerokość | 193mm |
| Długość | 151mm |
| Wysokość | 71mm |
Dane producenta
Crucial
Poland
