-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
CyberPower VP1000EILCD zasilacz UPS Technologia line-interactive 1 kVA 550 W 6 x gniazdo sieciowe
Symbol:
VP1000EILCD
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4712856274875 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 295 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Wartość znamionowa udaru energii | 450 J |
| Maksymalne natężenie prądu | 4,35 A |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 167 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Telefon |
| Funkcje ochrony przed przepięciami | Sieć |
| Moc rzeczywista | 550 W |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 227 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 6,23 kg |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Przewody | Kabel USB |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE, EAC |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wtyczka | C14 panel |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Czas ładowania | 8 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9 min |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 1 min |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 145mm |
Dane producenta
Cyber Power Systems B.V.
Flight Forum 3545
5657DW Eindhoven
Netherlands
dariusz.glowacki@cyberpower.com
