-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czajnik 1,7 2200W ZCK8026 Zelmer
Symbol:
ZCK8026
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5908269348183 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Filtrowanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiał obudowy | Szkło, Stal nierdzewna |
| Moc | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 240mm |
