-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Czajnik 3,0L MR-1316-BLACK MAESTRO
Symbol:
MR-1316-BLACK
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4897144674763 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność | 3 l |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Gwizdek | Tak |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Średnica podstawy | 19,5 cm |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 205mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie używać w kuchence mikrofalowej.
• Używać wyłącznie z nadzorem osoby dorosłej.
• Upewnić się, że pokrywka jest dobrze zamknięta przed użyciem.
Dane producenta
Apollo Corporation Limited ADD
253-261 Hennessy Road
999077 Hong Kong
Hong Kong
info@feel-maestro.eu
