Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A30 (2TB; 2.5"; USB 3.2; 5400 obr/min; White; SP020TBPHDA30S3W)
Symbol: SP020TBPHDA30S3W
Gwarancja 36 miesięcy
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.9 Mavericks
Diody LED Tak
Materiał obudowy Plastik, Guma
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak
Kolor produktu Biały
Szyfrowanie / bezpieczeństwo 256-bit AES
Certyfikaty CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM
Zasilanie magistrali USB
Wysokość produktu 18,6 mm
Szerokość produktu 134 mm
Głębokość produktu 87,5 mm
Waga produktu 181 g
Przewody USB
Wi-Fi Nie
Złącze USB USB Typu-A
Wersja USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologia Thunderbolt Nie
Napięcie operacyjne 5 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717050
Pojemność HDD 2 TB
Rozmiar HDD 2.5"
Model HDD
Szerokość 112mm
Długość 30mm
Wysokość 192mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District