Enermax EGN1200P moduł zasilaczy 1200 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Symbol: EGN1200P
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Wbudowany wyłącznik Tak
Umiejscowienie wentylatora Górne
Średnica czaszy wentylatora 13,5 cm
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Kolor produktu Czarny
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Łączna moc (+5 V) 100 W
Łączna moc 1200 W
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) 0,4 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 20 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 20 A
Wydajność 92%
Łączna moc (+3.3 V) 100 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) 100 A
Łączna moc (+12 V) 1200 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 3 A
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciążeniowe
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Nadprądowe
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Prąd wejściowy 15 - 8 A
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Głębokość produktu 150 mm
Szerokość produktu 150 mm
Wysokość produktu 86 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 50 °C
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS Platinum
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 100000 h
Wersja ATX 3.1
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Przeznaczenie PC
Wysokość opakowania 130 mm
Waga wraz z opakowaniem 2,78 kg
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 330 mm
Szerokość opakowania 195 mm
Podręcznik użytkownika Tak
Przewody Prąd przemienny
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Długość kabla płyty głównej 60 cm
Gniazdo PCI Express Tak
Długość kabla zasilającego CPU 70 cm
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) Tak
Typ okablowania W pełni modułowy
Ilość złączy zasilających SATA 8
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego 150
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego 450 mm
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 3
Długość kabla zasilającego SATA 150
Długość kabla zasilającego SATA 450 mm
Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) 1
Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) długość kabla 600 mm
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 4
Dołączone śruby Tak
Liczba śrub 4
Opaski kablowe w zestawie Tak
Szerokość 400mm
Długość 400mm
Wysokość 400mm