FSP FSP180-50FEB moduł zasilaczy 180 W 20+4 pin ATX Flex ATX Metaliczny
Symbol: FSP180-50FEB FS
Gwarancja 24 miesięcy
317.00
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Kolor produktu Metaliczny
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Średnica czaszy wentylatora 4 cm
Częstotliwość wejściowa AC 47 - 63 Hz
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Aktywne
Napięcie wejściowe AC 115 - 230 V
Łączna moc 180 W
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Przeładowanie
Szerokość produktu 81,5 mm
Wysokość produktu 40,5 mm
Głębokość produktu 150 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 50 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 80 °C
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 100000 h
Rodzaj zasilacza (PSU) Flex ATX
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj opakowania Pudełko
Ilość złączy zasilających SATA 1
Gniazdo stacji dyskietek Tak
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 2
Szerokość 138mm
Długość 388mm
Wysokość 228mm