Fortron Power Supply | VITA-1000GM | 1000 W
Symbol: VITA-1000GM
Technical details: Producer - Fortron
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Odbiór w punkcie DPD Pickup 0
Zostaw telefon
Technical details:
Producer - Fortron
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
140.00 mm
Package features / Gross height (mm):
86.00 mm
Package features / Gross width (mm):
150.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
478 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
450.00 g
Package features / Plastic (No PET):
50.00 g
Package features / Tare weight (kg):
0.50 kg
Package features / Volume (m3):
0.00 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:6:2017-04-01
Technical details / Gross weight:
2.08 kg
Technical details / Net weight:
1.58 kg
Technical details / Producer:
Fortron
Technical details / Producer product family:
Power supply
Technical details / Producer product name:
VITA-1000GM
Warranty:
24 miesiąc
Zarządzanie energią / Moc nominalna:
1000 W