G.SKILL AEGIS 5 DDR5 16GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636C16GX1-IS
Symbol: F5-5600J3636C16GX1-IS
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Profil SPD Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Opóźnienie CAS 36
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC
Pamięć RAM 16 GB
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Szerokość 65mm
Długość 148mm
Wysokość 17mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.