G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Symbol: F5-6000J3636F16GX2-RS5K
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Napięcie pamięci 1.4 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Korekcja ECC Nie
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Opóźnienie CAS 36
Przeznaczenie PC
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Pamięć RAM 32 GB
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 141mm
Długość 21mm
Wysokość 219mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.