G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X16GB 7200MHZ CL34 XMP3 BLACK F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Symbol: F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 34
Typ pamięci RAM DDR5
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Przeznaczenie PC
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Pamięć RAM 32 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.4 V
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci 7200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Profil SPD Tak
Szerokość 161mm
Długość 16mm
Wysokość 138mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.