G.SKILL TRIDENT Z5 RGB DDR5 2X32GB 6000MHZ CL30 XMP3 BLACK F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
Symbol: F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Kolor podświetlenia Różne
Profil SPD Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Przeznaczenie PC
Opóźnienie CAS 30
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Prędkość SPD 4800 MHz
Pamięć RAM 64 GB
Podświetlenie Tak
Napięcie SPD 1.1 V
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Korekcja ECC Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Napięcie pamięci 1.4 V
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 140mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.