LG | 55VL5PJ-A | 55 " | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
Symbol: 55VL5PJ-A.AEU
Zostaw telefon
Design / kolor:
Black
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
833.00 mm
Package features / Gross height (mm):
247.00 mm
Package features / Gross width (mm):
1337.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
4 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
2320.00 g
Package features / Plastic (No PET):
580.00 g
Package features / Tare weight (kg):
2.90 kg
Package features / Volume (m3):
0.28 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:2:2017-04-01
Technical details / Gross weight:
26.90 kg
Technical details / Net weight:
24.00 kg
Technical details / Producer:
LG
Warranty:
36 miesiąc
Producer product name:
55VL5PJ-A
Wyświetlacz / Typ ekranu:
1920 x 1080 piksele
Technical details / Model:
IPS
Wyświetlacz / Czas odpowiedzi (typowy):
8 ms
Wyświetlacz / Kąt widzenia (pionowy):
178 °
Wyświetlacz / Kąt widzenia (poziomy):
178 °
Wyświetlacz / Współczynnik kontrastu (typowy):
Łączność / Łączność urządzenia:
Design / Standard VESA:
Yes
Warunki zewnętrzne / Zakres temperatur (eksploatacja):
0/40 °C
Audio / Wbudowane głośniki:
No
Design / Mocowanie zgodne ze standardem VESA:
600 x 400 mm
Oprogramowanie / Operating system:
WebOS
Pozostałe właściwości / Signage product family:
Digital Signage
Technical details / Jasność:
500 cd/m²
Technical details / Operating hours/days:
24/7
Technical details / Przekątne:
55 "
Technical details / Szerokość ramki:
2.25 mm (T/L), 1.25 mm (B/R) mm
Technical details / Wymiary produktu (SxGxW):
1213.4 x 93.1 x 684.2 mm