-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lenovo ThinkVision P32p-30 31.5" IPS 3840x2160 HDMI DP USB Raven Black
Symbol:
63D1RAT1EU
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0196801194533 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Nazwa koloru | Raven Black |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 52 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Pobór mocy | 29,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 193,7 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga (z podstawą) | 10,1 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 420,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 714,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 59,5 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,86 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 7,2 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 234,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 599,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 714,2 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,4 kg |
| Szerokość opakowania | 950 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Thunderbolt |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Paleta barw | 95% |
| Typ matrycy | IPS |
| Gęstość pikseli | 140 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obracany | -45 - 45° |
| Oś obrotu | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| OSD | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23,5° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| HDMI | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów upstream | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 940mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
31,5"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus
